| EduardPaul94 a întrebat:

Buna TPU.scuze de categorie.as vrea sa slabesc.adica faza e ca am putina burta care imi strica aspectul.adica eu sunt facut asa la corp.arat bine.am tras de fiare ceva vreme si ink mai trag. dar cu burtica nu stiu ce sa fac. k vad k merge cam greu so dau jos. ceva sfaturi? ce sa fac? funda pentru cei seriosi

2 răspunsuri:
| IuliaAle a răspuns:

Daca te tii de abdomene, o sa scapi in cateva zile de burtica. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa faci abdomene. intra pe youtube si cauta abs axercises. trebuie s afaci maxim 20 min pe zi, incepi cu static apoi power si termini tot cu static exercises. spor la treaba!