| adrianajollie a întrebat:

scuze pentru. categorie dar am nevoie de un raspuns cat mai urgent. Am ramas fara demachiant. Eu am probleme destul de grave cu tenul, iar dermatologul mi-a prescris o anumita firma, pe care nu o gasesc in orasul meu. Daca folosesc ce mi-a mai ramas din cel pentru zona ochilor are ceva? Demachiantul pentru ochi poate fi folosit si ca demachiant pentru intreaga fata? Exista reactii adeverse sau ceva?

2 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Nu are nimic daca folosesti demachiantul pentru ochi,numai ca el e mult mai scump si pentru zone mult mai sensibile. Intrebarea mea este,totusi,de ce folosesti demachiant? Te fardezi in fiecare zi? Banuiesc ca esti tanara,nu ar fi indicat sa te fardezi in fiecare zi. eventual doar ochii. Cel mai bun demachia nt ramane totusi laptele, asa incat, in locul tau nu mi-as face nici un fel de probleme.

| georgicutz1 a răspuns:

Foloseste demacheantul cum crezi tu mai bine si in tot timpul aceste intereseazte pe net de firme cu acest produs comandal si totul o sa fie bine.Atentie sa nu folosesti foarte multlaughingnu vrei sal irosesti pe tot