| Theo5230 a întrebat:

Se apropie ziua de 14 februarie si as vrea sa ii iau iubitului meu un cadou,ceva simbolic love struck
Niste sugestii, va rog! :d
Funda celui mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| Rizer a răspuns:

Uite hai ca-ti dau eu o idee.Iei o sticla goala in care a fost coniac/sampanie/bautura.I desprinzi etichetele si in locul lor faci pe calculator poza voastra si pus alaturi un mesaj frumos de dragoste.Si scoti tiparitura si o lipeste ca o eticheta pe sticla/sticluta si poti face si pe verso-ul sticlei sau sus deasupra gurei de sticla.Inauntru poti face un document in word si sa-i scrii ceva frumos.Scoti la imprimanta pe o foaie colorata si o arzi la margini ca sa fie un mesaj frumos, sau poti sa-l scrii tu de mana si sa-l introduci in sticla.Il legi cu cevafrumos tot la fel colorat.Eu zic ca e cv original si a tine in timp, va ramane surprins.Mie imi place foarte mult!

8 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Ce cani, ce poze, ce prosti de ursuleti, baietilor le plac partidele de sex nu prosti siropoase

| Theo5230 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Am 15 ani si nu cred ca este cazul sa imi incep viata sexuala de acum... big grin

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Theo5230):

Atunci o sa fie plictisitor pentru baiat.

| Dariusuu a răspuns:

Ai putea sa i cumperi ceva mic, eu m-am gandit la o felicitare draguta.

Pentru iubita mea chiar va fi un cadou simbolic.

Sa va tina.

| Theo5230 explică (pentru Dariusuu):

Eu ma gandeam la o poza cu mine si cu el love struck dar nu stiu daca o sa ii placa sad
Si multumim la fel! happy

| Dariusuu a răspuns (pentru Theo5230):

E o idee foarte buna.

Un cadou simbolic.

| Unstopable a răspuns:

Ii poti face o laba tongue

| NuStiuCineEEu a răspuns:

Poti sa-i iei un set de doua cani :una pentru tine una pentru el, un parfum, un ceas, o camasa, o cravata, depinde si de bugetul pe care il ai