| whoocares a întrebat:

TPU! Se apropie ziua iubitului meu si ca de fiecare data ( Craciun, Ziua indragostitilor,etc) sunt intr-o maaare dilema: Care ar fi cadoul perfect ? Stiu ca toti veti spune " ce vrea el cel mai mult" sau."tu il cunosti mai bine" dar vreau niste pareri. Fara traditionalele parfumuri, camasi, ceasuri, chestii personalizate. Va rog mult. Cea mai buna solutie primeste funda, restul vot. Multumesc frumos! :*

4 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Pai depinde... poate o chestie pentru calculator,un accesoriu pentru masina(daca are), sa-l duci la vreun curs care si-l dorea de mult, un tricou pe care scrie ceva haios sau mai simplu iti pui o fundita si gatalaughing)

| alicool a răspuns:

Buna, pai i-ai putea lua 2 bilete la film pentru a merge impreuna sau o poza mare cu voi doi. Nu prea am idei. Sper ca te-am ajuat

| valentino52 a răspuns:

Fara parfumuri camasi ceasuri sau chestii personalizate / amuzante? lol pai si cam ce ai vrea? organizeaza o zi speciala pentru voi doi mai pe gustul unui baiat...depinde si de varsta bineinteles... daca mergeti la film alege unul de actiune, mergeti la carturi etc... si seara mai romantic

| DH01 a răspuns:

Ceva simplu,care sa-l atinga la corason.
Hmmm
Ce spui de : O iesire seara(ca tot a venit caldura) va plimbati in parc, undeva. apoi te opresti pe o bancuţa, si de acolo stii si tu.