| madalinaeueu a întrebat:

Va rog. dati-mi o idee de cadou.vine ziua iubitului meu.suntem imreuna de 4 ani aproape si am luat de fiecare data ceasuri,parfumuri, chestii care stiu ca ii plac.acum are multe si nu stiu ce as putea sa ii mai iau.va rog dati-mi ideii.ps:sa fie la un pret rezonabil pentru ca nu am un buget mare.dau funda.merci

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Mai bine ii faci un jurnal in care sa ii scrii cate o amintire pentru fiecare saptamana sau luna pe care o ai cu el. Ar trebui sa iasa bine. Daca vrei detalii, anunta-ma. Salutari.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Un tricou, un tort si o sampanie

| BndVictoria a răspuns:

Poate ca nu il intereseaza cadourile materiale.Fa ceva din inima. Iubitul meu se bucura mai mult cand ii fac eu ceva, sau pregatesc ceva.(o cina, o zi speciala).Si la orice adauga o cuite de bomboane.Indulciti-va!

| madalinaeueu explică (pentru BndVictoria):

Da ai dreptate, dar anul trecut el a fost plecat dintara si i-am promis ca anul asta va primi si pentru anul trecut, cu toate ca zice ca nu vrea, cand primeste e cel mai bucuros.deci trebuie sa ii iau c eva.

| ellenaelli2009 a răspuns:

Fa-i un cadou inedit si original, tu il cunosti si sti ce ii place