| Andreeaanon a întrebat:

Pe 1 ianuarie este ziua iubitului meu. Suntem impreuna de un an. Are 19 ani, iar eu 15. Am o mare dilema,pentru ca nu stiu ce cadou sa.i daruiesc. M-am plictisit de chestiile "personalizate". Am citit tot felul de raspunsuri cu parfumuri,ceasuri,camasi,lantisor,bratara,dar nu doresc sa.i cumpar deoarece are! Vreau ceva diferit. I-am luat o camera web,pentru ca stiu ca isi doreste, dar mai trebuie ceva. Funda cel mai bun raspuns. Multumesc :*

4 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Daca i-au luat ceva valoros acum merge si ceva simbolic langa. CD cu muzica, o carticica cu dedicatie-gen pentru iubitul meu sau alte cartihttp://www.bookblog.ro/altele/100-de-carti-de-facut-cadou-de-sarbatori/

| Ctiberiu a răspuns:

WTF, generatie de ****, anyway, daca i-ai luat ceva de valoare poti sa pui langa o felicitare sau chestii de genu'.

| sinziana14 a răspuns (pentru Ctiberiu):

Vezi-ti de generatia ta de *****, ca si tu faci parte din ea tongue

| Bușonică12 a răspuns:

Daca ii plac animalele poti sa ii iei un catel sau o pisica nu neaparat de rasa sau poti sa mergi cu el la un film sau ceva gen...bafta!