| Kre a întrebat:

Seara cand deja ne plicitisim sa vorbim,cativa baieti si cateva fete facem chat, si ne punem acolo diferite intrebari..cred ca am dat deja toate intrebarile pe care le stiam,astazi din nou vom face chat,deci va rog, cine imi da niste intrebari si haioase si e tot felul big grin?happy P.S. FUNDASAAA!

Răspuns Câştigător
| calmopenmind18 a răspuns:

Unde este Mos Craciun?
(amuzant= diferenta dintre ceea ce se spune si ceea ce se asteapta sa se spuna)

Tachineaza-ti prietenii de chat dar nu astfel incat sa ii jignesti doar prieteneste.

Intreaba-i ce parere au despre viata, care este cea mai jenanta situatie prin care au trecut, cum au aflat ca Mos Craciun nu exista, ce iubesc ei cel mai mult, ce ii face fericiti si de ce...

Gandeste-te la ce vrei sa aflii de la ei happy daca tot ai timp nu il irosi afla cat mai multe despre ei poate iti vor fi de folos.