| anonim_4396 a întrebat:

Sa va povestesc o intamplare care pentru mine a fost cel putin socanta.
Dupa cum stiti,intr-un grup de prieteni exista si fete si baieti. Vorbim,discutam si ne amuzam. Nimic neobisnuit. Numai ca este posibil ca atunci cand nu suntem impreuna,unii sa faca lucruri complet bizare si de neasteptat. De ce spun asta?
Intr-o seara,am chemat cativa la mine sa urmarim un film si sa discutam. Fetele/baietii stateau pe telefoane,dupa care sa urmarim filmul. Un din fete s-a logat pe facebook-ul ei, imediat dupa ce s-a terminat filmul, iar eu din nesansa/sansa (nu stiu cum sa-i spun) i-am putut vedea parola. Din curiozitate(da,pot fi acuzat si pentru asta), peste ceva timp (1 luna dupa aceea) am zis sa incerc parola pe care mi-o aminteam si,surpriza,a mers. Am inceput sa ma uit informativ,fara niciun scop,prin mesaje. Of,ce credeti ca am gasit. Cum o stiam eu,cat de cat cuminte, am putut depista acolo dand la baieti poze cu ea dezbracata si chiar videclipuri de 1 minut cand isi atingea sanii si vaginul. Nu mi-a venit sa cred. Era imposibil sa fie chiar asa.
Voi cum ati reactiona? Cand in aparenta,cunosti persoane,sunt ok, iar in esenta sunt vai de mama lor.

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Ar fi o idee foarte buna si ai dovedi ca esti un baiat calumea daca nu ai mai spune la absolut nimeni despre descoperirea asta. Am si eu cateva din astea in oras, ale caror poze au fost publicate nu stiu pe unde de le-a vazut toata lumea. Crede-ma, n-ar vrea nimeni sa fie in pielea lor. E de neinteles de ce trimit acele materiale altor persoane, dar, eu zic ca ar trebui lasate in plata lor. Fiecare cu viata lui. Eu probabil ca as privi cu alti ochi acea fata si probabil m-as indeparta de ea.

| AFRAIDs a răspuns (pentru AFR81):

Asa voi face. (ce ai spus in final). Voi incerca sa tin. Multumnesc

6 răspunsuri:
| Userrr a răspuns:

Am trecut si eu prin asa ceva... la inceput, ca si tine, am ramas socat.Dar daca ea a ales drumul asta nu ii poti face nimic, eventual sa ii explici ca ceea ce face nu este bine. Oricum...n-am mai tinut legatura cu acea persoana.

| AFRAIDs a răspuns (pentru Userrr):

Tie cum ti s-a intamplat? probabil ca nu a fost asemanator

| LoveSleep a răspuns:

Sigur te-ai uitat după o lună?

| RainmakerX a răspuns:

As pastra pentru mine... oricum nu-i pasa nimanui de asa ceva, nu stii tu, e la ordinea zilei... Ce ai putea sa faci cu asta in afara de a-i distruge fetei viata?
Da dovada ca esti de treaba si ca poti sa tii un secret, nu e mare lucru.
Mi s-a intamplat si mie odata sa gasesc un cont conectat de la o colega (puteam sa ma uit peste tot) si pur si simplu am dat deconectare si am dat ctrl+h ca sa sterg parolele salvate.
Decat sa stii ceva neimportant mai bine nu te uiti, iti ingreuneaza memoria degeaba cu prostii.
Ai facut foarte bine...sa nu zici nimanui.

| KamaSutra a răspuns:

Nu mi s-a intamplat asta, dar stii ca de multe ori aparentele inseala
In locul tau, m-as indeparta de acea persoana.
Dar da-mi voie sa-ti spun ca nu este frumos sa-ti bagi nasul in treburile altora, este treaba ei ce face.