| micheilla a întrebat:

Simpatizez un baiat.Si cred ca si lui ii place de mine.Adica cand trec pe langa el se uita insistent la mine.Pe mess mereu se baga in seama cu mine. Uneori incearca sa faca pe viteazu spunandu-mi ca lui nu ii este frica de nimic.Cand ies afara se uita cu o privire la mine nu stiu cum sa descriu aceea privire, dar parca mar admira nu stiu! Voi ce credeti ma place?! Si daca da ce as putea face sa-mi spuna in fata. Multumesc fundita!

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Este timid, ceea ce inseamna ca vrea sa iti arate doar ca are sentimente pozitive pentru tine si ca ar avea mai grija de tine din moment ce nu ii este frica de nimic. Fa tu primul pas. Cand il mai vezi pe strada, abate-te putin de la drum si du-te la el, mergi cu el putin si in timp ce mergi, atinge-i putin mana.de preferabil varful degetelor lui cu varful degetelor tale.

1 răspuns:
| iloveunicorns a răspuns:

Eu cred că da, incearcă să discuti cu el big grin