| Diana_6572 a întrebat:

sper sa ma ajutati crying, fostul meu prieten era rapp-er iar eu rockerita iar din cauza aceasta ne certam mereu pentru ca aveam gusturi cam diferite, mai mult am iesit cu el pentru ca nu gaseam pe aici prieteni care sa asculte rock cu care sa pot iesi, el acum regreta si vrea sa ne impacam dar eu vreau un anturaj care sa fie pe placul meu si nu gasesc pe aici crying ce sa fac?sad dau funda celui mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| FemeiaPisică a răspuns:

Cel mai important lucru în comun este dragostea, nu muzica pe care o ascultaţi.Ai încercat măcar o data să asculţi o melodie preferată de el, să încerci ceva nou? Dă-i o şansă relaţiei şi încearcă să îl înţelegi.

7 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

@LiveYourLife gresit total daca au gusturi diferite nu au despre ce vorbii dar daca ar avea ceva in comun ar avea despre ce vorbii si ma rog ce legatura au gusturile muzicale cu relatia, sunt sigura ca voi aveti ceva in comun dar daca tu nu ii dai sansa sa descoperiti ai de pierdutwinking

| Clarity a răspuns:

Pai din cate observ sasa u ai prieteni genului tau, decat sa il pierzi si pe el mai bine sa-l ai, te impaci cu el si daca iti gasesti prieteni genului tau mai iti pierzi timpu si cu ei si gata, asa o sa ai tot timpu pe cineva tongue

| LiveYourLife a răspuns:

Gusturile nu se discuta
fiecare asculta ce-i place
el poate sa fie rapp-er si tu rockerita
e mai frumos cand 2 persoane au gusturi diferite fiindca asa puteti sa vb despre ce va place si sa gasiti diferite subiecte... daca ati avea aceleasi gusturi ar fi cam plictisitorwinking

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

De unde esti? poate ne adunam de pe TPU daca suntem din acelasi loc

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

@Diana a pacat Bucuresti

| JanTeo a răspuns:

Cati ani ai? vino in braila ca sunt rockeri peste tot ( sunt hip hoper nu rocker deci nu ma dau la tine)

| Diana_6572 explică:

@LullakryeAngel din jud Mures, tu?