| IcePrincessPia a întrebat:

aseara am iesit la o plimbare cu fostul prieten care nu am mai vb de mult timp, practic noi am fost INDRAGOSTITI iar neam desp din cauza la niste vb false spuse de prietenii lui. Am povestit aseara am ras ne-am sarutat si mi-a spus ca inac ma iubeste si e inca indragostit de mine si eu la fel i-am raspuns si e adevarat...azidimineata prietenul meu actual a venit nervos la mine si m-a luat la rost ca de ce am iesit cu fostul si ce am facut cu el, l-am intrebat de unde stie si a spus ca mi-a umblat in lista de mess ne-am certat f tare si ia trimis msaj lu D sa ma lase in pace ca stau cu el si il iubesc...acum nu mai vrea sa ne intalnim si nici sa mai ramanem prieteni spuneti-mi va rog ce sa fac sa nu stie unul de celelelt pentru ca prietenul meu e foarte gelos si ma controleaza mereu ajutati-ma VA ROOOOOOG

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Ai dreptate cam nesimtit a fost niceyou...Te-a facut curva si din punctul meu de vedere nu esti tu doar ai pus o intrebare si ai asteptat niste raspunsuri serioase dar sunt multe prea nesimtit pe tpu..Am observat ca nu ai dat funda la nimeni daca doresti dam mie...Cum vrei, iti urez o zi bunahappy

14 răspunsuri:
| MishikiCrisy a răspuns:

Pai e numai bina ta ca ai iesit cu el. Cel mai corect ar fi ca niciunul sa nu mai stea pe langa una ca tine.

| ℓσνє a răspuns (pentru MishikiCrisy):

Aici ai dreptate...

| IcePrincessPia explică (pentru ℓσνє):

Hai zau...eu nu prea cred...1. curva nu sunt 2. in loc sa jignesti mai bine nu mai raspunde pentru ca doar asta sti sa faci si crisina1998 la fel byeeeeeeeeee

| Brâncuşi a răspuns (pentru IcePrincessPia):

Ai dreptate cam nesimtit a fost niceyou...Te-a facut curva si din punctul meu de vedere nu esti tu doar ai pus o intrebare si ai asteptat niste raspunsuri serioase dar sunt multe prea nesimtit pe tpu..Am observat ca nu ai dat funda la nimeni daca doresti dam mie...Cum vrei, iti urez o zi bunahappy

| Joker92 a răspuns:

1Schimba-ti comportamentul, din moment ce l-ai inselat pe actualul, nu vad rostul.
2.Nu cred ca acele vorbe care te-au despartit pe tine de primul erau false din moment ce l-ai inselat si pe actualul.
3.Nu alerga dupa 2 iepuri ca nu o sa prinzi nici unul.
4. Pune-ti gandurile intr-o ordine, sentimentele intr-o ordine, si rationamentul.alege cu inimawinking

| Brâncuşi a răspuns:

Practic o sa ramai fara nici unul stii cum e vorba aia "Fugi dupa 2 iepuri si nu prinzi niciunul" pai este cam delicata situatia nu prea conteaza parerile noastre dar daca ti mai mult la fostul fa tot posibilul sa fiti din nou impreuna dar vechiul saracul nu are nici o vina toti suntem gelosi in ziua de astazi:-

| IcePrincessPia explică (pentru Brâncuşi):

Problema este ca relatia cu fostul este imposibila pentru ca parintii lui ma urasc din tot sufletul chiar am primit 2 palme de la masa cand eram impreuna... faza e ca a spus ca arat ca o usuratica ceea ce nu e adevarat pentru ca daca stau cu un baiat nu imi trebuie si altul doar ca am ales sa amalta relatie sa il pot uita pe fostul...a fost primul baiat dintre cati am avut de care am fost INDRAGOSTITA.

| ℓσνє a răspuns:

Tu ii inseli. E numai vina ta ca esti o...

| IcePrincessPia explică (pentru ℓσνє):

Ca sunt o curva...de ce ai mai raspuns daca ma faci asa? doar daca te f*** cu altul inseamna ca il inseli nu ca te saruti

| CeSaMaFac a răspuns:

Pune parole pe tel si schimba parola de la mess ca... orcine poate intra si numai bifa sa ti le lase acolo... FUNDA!

| anyka123 a răspuns:

Nu e chiar corect ce incerci sa faci ar trebui sa il alegi pe cel care te face fericita oricum ar afla unul de celelalt

| MiauMiau97 a răspuns:

Ar trebui sa iei o hotarare pe care vrei sa il alegi. Daca vei umbla cu amandoi intr-un timp o sa afle unul de celalalt. Daca il alegi pe fostul atunci spune-i actualului ca nu mai vrei, spune-i adevaraul daca simti nevoia.Dar oricum ce ai face trebuie sa il alegi pe unul dintre ei pentru ca asa este corect.Imi lasi mesaj ce ai facut si daca vrei imi dai id-ul pe privat sa mai vorbim. Sper sa fie de folos.:*

| Stanciu_anca_1995 a răspuns:

Scuze dar e vina ta...ori cu actualu ori cu fost alege unu din ei nu alerga dupa 2 iepuri ca nu ai sa prinzi nicu unu...gandestete bine e viata tadar nu merita sa iti bagi joc de cineva care poate chiar te iubeste cu adevarat

| Brâncuşi a răspuns (pentru Stanciu_anca_1995):

Să răspunzi făra a plugia nu poti? Ce am spus eu ai spus si tu dar lasă...nu ma compor eu cu tine.

| IcePrincessPia explică (pentru Brâncuşi):

Mdea...eu am explicat doar care e situatia intr mine si el atata tot dar din cate vad sunt unele persoana care in loc sa puna un raspuns mai bine jigneste