| crysty1067 a întrebat:

Buna TPU spuneti si mie c cadou sa-i iau iubitei mele maine e ziua ei de nastere eu ma gandeam ca un colier cu diamante si un buchet de flori daca puteti si va pricepeti la astea spuneti'mi c sa-i iau

Răspuns Câştigător
| Vanesituca a răspuns:

Este un cadou foarte dragut:X:X:X: ma bucur ca mai sunt baieti in ziua de azi care se mai gandesc la asa ceva eu prpun ca in loc de buchetul ala d flori ar fiii super si nu cred ca este numai parerea mea oricarei fata ii place acest lucru deci cum am zis in loc de buchet inlocuiestel cu un trandafir rosuu:X:X:X:X crede-ma fetele adora asta si diamantele:X:X:X este cadoul perfect daca pelanga aceste 2 lucruri crede-ma pe cuvant Singurul lucru care completeaza acest cadou este cicolataa:X:XX orice fata iubeste ciocolata deci cadourile sunt urmatoare daca crezi ca team zapacithee hee deci colierul cu diamanteday dreaming trandafirul rosu:X si ciocolataa:X:X:X Astea sunt lucrurilewinking dar oricum si daca iai duce un singur trandafir rosu daca este fata perfecta ar spune mersi mult si tear strange in brate nu sar multumi doar cu cadouri scumpewinking Crede-ma ar fi fericita doar si de la un cadou deoarece unii baieti in ziua de azi uita de ziua fetelor x-( sper ca te-am ajutat baftakiss

5 răspunsuri:
| Bibbi1507 a răspuns:

Pai ai putea sa ii iei o cana personalizata, un tricou cu voi 2 si sa scrie pe spate Te iubesc, [ numele tau ] si o perna in forma de inima. Le personalizezi in Auchan sau in Cora. Nu stiu daca ti le face pe loc thinking FUNDA?big grin

| r0x1d0lc3 a răspuns:

Da cum a zis si Bibbi_7643... Ar fii frumos un obiec personalizat. Un tricou, o perna un puzzle, o cana cu poza voastra. Ori un parfum, si frumos ar fi cum a zis si Vanesituca mai bine ar fi un trandafir rosu decat un buchet de flori. Nust daca ai bani, i`ai un inel de argint, zic asta pentru ca prietenul meu voia sa imi ia inel dar de aur... Sau tot asa ar fi frumos un ursulet maaaaaare de plus sa il tina in camera ei :* Eu cred ca o sa-i placa :*:* Cel mai bine ar fi asa. Sper ca te-am ajutat :*

| crysty1067 explică (pentru r0x1d0lc3):

Pai inel de aur i-am luat acum ii iau un colier cu diamantebig grin

| Andreyyw a răspuns:

Daca e p fire romantica ii iei un Buchet mare de trandafiri rosii si o dai pe spate ( functioneaza aproape la orice fata) si o invitatie intr-un loc mai select.
Sigur o dai pe spate

| SirbuOana a răspuns:

Pai o idee buna! Eu as ofta pe langa astea o plinbare in parc sau chiar sa mergi cu ea la un film de dragoste! Si mai fa si tu ceva deosebit petru ca acea zi sa fie de neuitat!