| Albãstriţaxx a întrebat:

In prmul rand scuze categoria!
Mama iubitei mele este de religie Martor al lui Iehova
In curand e ziua ei de nastere, eu, stiu ca ei nu isi sarbatoresc ziua de nastere, dar o mica atentie i-as putea lua? Un colier sau un buchet de flori?

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

O intrebi pe iubita, nu pe noi. Daca nu ii respecti religia se poate simti insultata si e mai rau!

| Mayar a răspuns:

Cum?!?!?!?!?! Ei nici ziua de nastere nu si-o sarbatoresc?!?!?!?! :O :O :O

| ツѕოiℓεツ a răspuns:

Sfatul meu este sai daruiesti flori fara motiv si nu in ziua ei de nastere pur si simplu va fi mult mai placut pentru dinsa si nu se va supara