| Daei a întrebat:

Stie cineva daca inseamna ceva faptul ca iti visezi viitorul copil si visezi si cu cine este facut aceasta?laughing am visat asta, dar nu sunt insarcinata. Funda

2 răspunsuri:
| Addina a răspuns:

Nu iti visezi viitorul copil, visezi ca ai un copil(daca iti visai viitorul copil o dadeam in paranormal).Ai voie sa visezi asta si sa nu fii insarcinata...cel putin de la mine.

| Daei explică (pentru Addina):

Si are vreo semnificatie?happy Si faptul ca am visat si cine era tatal?