| HelloKitty10 a întrebat:

stit cumva daca Selena Gomez are statuie de ceara in Londra? ( adica la Madame Tussaud) Pe net scrie ca are, dar nu stiu daca in America sau in Londra ( sau in amandoua) Imi mai puteti spune si alte vedete care sunt acolo? ( adica ce vedete noi au mai aparut in ultimi 2 ani la Madame Tussaud) Lady Gaga, Rihanna...si alte vedete din America sunt acolo? Dau funda! ( Scuze de categorie, dar pe alte categorii nu imi raspunde NIMENI!)

2 răspunsuri:
| xRobert93 a răspuns:

Doamne sfinte cine dracu sa fie asta. sa ii faca statuie probabil e fake 99% nu fac statui la toate soimanitele si soimanitiilor. Sincer

| HelloKitty10 explică:

Http://www.google.ro/......Http?/url

Aici spun ca este in Londra, dar pe alte site-uri nu.