| lollyd a întrebat:

Ce credeti despre urmatoarele vedete?
selena gomez
lady gaga
kesha
katy perry
rihanna
justin bieber

Răspuns Câştigător
| TheWorstNightmare a răspuns:

Selena Gomez = Cool
Lady Gaga = Drogata
Kesha =Cool, putin crazy
Katty Perry = No comment
Rihana= Nice
Justin Bieber = :X

5 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Buna.
Lady GaGa- o tipa super frumoasa cu haine cool(sa zic asa) poate chiar ciudate.
Kesha- o adolescenta draguta cu voce superba.
katy peryy- nu stiu multe despre ea, nu zic.
rihanna- doar o melodie imi place take a bow ceva genu. Nimic altcevawinking.
justin bieber- noob copil bogat cu fite

| Bylok a răspuns:

Selena Gomez-draguta si cam atat
Lady Gaga-ff extravaganta(imi place)
Kesha-nebunatica, rebela(dupa parerea mea e inca o copila rasfatata)
Katy Perry-are o voce frumoasa si cam atat
Rihanna-super tare
Justin Bieber-egal cu zero pentru mine
big grin

| dany3la a răspuns:

Selena Gomez:este o fata f draguta,dar nu pot sa-mi dau seama ce a vazut la Justin Bieber
Lady Gaga:draguta,uneori exagereaaz cu imbracamintea(cea cu carnea),are o voce superba
Kesha:canta f frumos,imi place parul ei
Katy Perry:ador piesa ei ''California girls",este ca o prajituricalaughing
Rihanna:ii statea mai bine bruneta,are o voce sooperba si un corp de invidiat
Justin Bieber:ce pot spune despre el ca, da are o voce destul de draguta, dar Selena Gomez nu e pentru el.

| akaa a răspuns:

laughing Din toate vedetele mentionate cele mai bune sunt : Lady Gaga, Ke$ha, Katy Perry si Rihanna. Va spus si de ce :
1.Selena Gomez a inceput cariera muzicala la Disney. Numai fete din astea de gradinita asculta Selena Gomez. Srry pentru ceve care inca o facwinking
2. Justin Bieber. Si el a inceput cariera muzicala intr-un mod ciudat. A cantat si a pus video pe YouTube. De ex: Pot si eu sa cant si sa dau pe YouTube. Cum a facut Justin e total aiurea. Dar faza e alta. Justin e cam. prost. E vai de capul lui. Deci nebunelor dupa EL imi pare rau de voiwinking

| OnnySky a răspuns:

Selena gomez :O voce cool,cantece misto, este tare.

Lady Gaga : respect pentru aceeasta artista este originala,cool si frumoasa.

Kesha: O SALBATICA... misto

Katy Perry : imi place numele,imi place de ea este super coool

Rihanna: O ciuadata care isi schimba freza ca mancarea care sta o saptamana in frigider

Justin Bieber : Are o voce super, este super dragut (poate putin cam perfect), este dulce si nu stiu de ce sta cu Selena Gomez...DAR RESPECT PT TOTI INAFARA DE RIHANNA