| Ale_1302 a întrebat:

Stiti ceva status-uri misto? Orice numai nu de fite sau chestii. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Eooo a răspuns:

"uita`te atentpriVeStHE dar nu aTinge %%tE pot respinge! viseaza ...dorEsThe! Dar In realitate Nu Ma Poti AtIngE!""."

cand totul ti se pare greu sadsi lumea te vorbeste... asculta sfatul meu! traiestehappy si iubeste :X

DND-lucrez 25 d ore p zi

love is in the air! pacat ca bate vantusadbig grinbig grinbig grin

Sunt 1000 de persoane care vor sa ma invetze,sa ma schimbe cumva*** Le dau la o parte si merg mai departelaughing>>> E alegerea mea big grin

Nu te pune cu idiotiilaughingTe vor cobori la nivelul lor si te vor bate cu experientawinkinglaughing

Ia Taci si CiTeSthE aici!
Si No Boy,No GiRL
Si No Girl,no Love
Si no LovE, No amoR
si No aMoR, no SEX
Si No SEX...No PrOBlEM!

foaie verde solzii e peste... uite prostuu cumm citestelaughing