| Cory_3470 a întrebat:

Stiti sh voi niste status de fite?

Răspuns Câştigător
| Angel_5977 a răspuns:

Fetele fitoase se pun intotdeauna pe ele in prim plan:X

Spui ca sunt fitoasa...Ma uit atent la tine...Crezi ca imi pasa? laughing

Dar tie iti pare a fi fenomenaloh go onTu crezi ca totul se-nvarte-n jurul tau? mai bine ar fi sa calculezi din nouwinking

Tu te mai suporti? eu nu te mai suport!

Simpla mea prezenta poate fi fatala uneorismug Stiu cat ma adoratilaughing asta e.ma suportatibatting eyelashes

Defectele mele, sunt calitatile talehappy

Nu vrem fraieri care nu stiu ce sa facawinking

Ce? nu ti'am sp? astea cuminti s'au duschatterbox

As vrea sa fiu un fulg de nea:X chiar daca as trai numai o zi.macar as fi fericita iar apoi as putea muri linistitahappy

Sh pentru ca am fetele langa mine.nu mai am nevoie de tine[:X](

sin nosotros no hay paraíso :X

Tipul de fata care te vrea, dar nu are nevoie de tinewinking

Fraiere. e prea papusa chiar sh fara toc sau fustaoh go on

Cn il usuca pe tati de bani? smug E pustoiaca lui de 16 ani[:X]

Sunt multe ca ele... dar nu toate stralucesc[:X]

'Buna rau!'. asta era in generalaoh go on acum e fata de liceu, sh e dementiala! day dreaming

Discoteca toata, se uita cum aratasmug le'ar vrea o data...sa le vada la treaba! hee hee

Te vad in fatawinkingEsti ca o zdreantabig grin Eu cresc in inaltime... tu ramai pitic de casa! oh go onAuzi mult blah.blah.stii numai blah.blahchatterbox vezi numai blah.blah.crezi numai blah.blahoh go on

Dar asta mica promite cica, ca va fi cea mai buna gagica de astazi! smug

Prietenii sunt acele fiinte care sunt mereu alaturi de tine, nu doar atunci cand isi amintesc:X

Suntem copii, de acum vom fi... Plini de uimire, plini de iubire[:X]

She’s so sexy, she’s so hot day dreaming Every night she’s breaking your heart smug

Sh orice ar fi...asa-s prietenii...sh asa vom fi mereuhappy

De ce cand te intrebare ''dc?'' ma intrebi dc te intreb ''dc?''?

Azi n-am chef sa fac nimic, nimic ...si gataa! se poarta vara asta:X

Dar sageata lui Cupidon inca doare Separarea in departare, lasa sufletul pustiu, stiu! Impac'te cu ea cat inca nu e prea tarziu

Crezi ca nu simt? Te uiti insistent la mine si nu'ti pasa ca te mint Iti doresti doar o privireVz in ochii mei iubire:X Adv! Dar nu e pentru tine!
Obsesia asta e de vreo luna...sh zici ca va sta bine impreuna

Pacat ca ignoram pe cei ce ne adora si ii adoram pe ce`i ce ne ignora...pacat ca iubim pe cei ce ne ranesc si ranim pe ce`i ce ne iubesc.

singura diferenta dintre o fata si un Porsche este ca atunci cand distrugi o fata... tati nu te cearta!

In viata nu poti sa ai tot ce. ti doresti :p. Incearca sa zambesti, urmeaza sfatu' : Fii fericit, toate trec, ba da`le dracu'

2 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

Omg

| yumeee a răspuns:

Oh doamne.