| YonelaM a întrebat:

care imi da si mie niste statusuri de fite misto super dau fundita la cele mai bune status si la cele mai frumoase:X:X:

1 răspuns:
| Marinutsa a răspuns:

Nu m-am nascut sa va suport fitele m-am nascut ca sa le fac eu.
Cind viata iti ofera 1000 de motive sa plingi, demonstreaza-i ca ai 1001 de motive ca sa zimbesti!
Unde straluceste privirea e de prisos diamantul'
▌PLAY la fericire►PAUSA la ginduri ■ STOP la tristete! ♥
Daca vorbiti de mine inseamna ca viata mea e mai interesanta decit a voastra.
Nu am sa fac asa cum vreti voi o sa fac cum imi place mie! tongue
Vreai sa fii ca mie, ca sa-i placi lui? Haaa.Esti Made in China! Linistestete! big grin big grin
O privire este frumoasa atunci cind priveste cu caldura pe cineva.
Mica, dar aproape matura.Naiva,dar atenta.Credibila,dar nu intotdeauna...Frumoasa,daca e nevoie...Cu mine e greu dar fara mine e imposibil!
unele din cele mai preferate statusui sper sa-ti placa)