| FallenDemon a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta dar inca habar n-am ce sa fac si as vrea sa primesc mai multe raspunsuri whistling
Ce cadou ar trebui sa-i iau iubitei de Mos Nicolae(de Mos Craciun m-am gandit sa-i iau o bratara/lantisor din argint)? Voi ce ati primit/daruit de mosi persoanei iubite thinking Mersi de ajutor happy

2 răspunsuri:
| qTedy a răspuns:

Hmmm...Depinde de ea ce ii place
sigur nu cred ca ar refuza un ursulet mare de plusbig grin

i poti lua o bratara cu numele ei
sau chiar numele tau+al ei =lovelaughing
sau niste ghetute noi
dar un caine ce zicilaughing

| FallenDemon explică (pentru qTedy):

Hey mersi de ajutor happy da m-ma gandit sa-i iau un ursulet mare de plus si inca ceva dar habar n-am ce thinking catelus are 2 whistling, ghetute si-a luat deja poate o sa-i iau o bratara thinking