| Stef126 a întrebat:

in cateva zile e ziua iubitei mele, si m-am gandit sa-i iau un lantisor de argint, o bratara si o pereche de cercei tot de argint(ii place foarte mult argintul), dar nu stiu cum s-o impachetez, sau cum s-o aranjez, nu as vrea sa i-o dau asa, in punguta de cadou. aveti ceva idei in legatura cu impachetatul? astept si alte idei in legatura cu cadoul( poate are cineva o idee mai buna). Eu ma gandeam sa cumpar un buchet de flori si sa pun alea printre petale(idei de genul asta dar are cineva)big grin Va multumesc! dau funda!

Răspuns Câştigător
| EkaBuBu a răspuns:

Ce dragut! Dar ai putea sa faci tu impachetatul. poti sa gasesti pe net o gramada de origami pe care sa le confectionazi tu sau poti sa cumperi un utsulet si sa lui lucrurile pe el sau poti sa i le pui la un buchet de flori e forte dragut... poti sa mergi la un magazin de cadouri unde cumperi lantu si ii spui sa faca ceva special pentru impachetat... eu sunt sigura ca o sa ii placa ori cum.la urma urmei intentia conteaza

5 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Mai bine ia-i un vibrator din argint, se poarta bijuteriile vaginale.

| alexutza1183 a răspuns:

E buna ideea ta, si mie mi-ar placea un asemenea cadou, sunt sigura ca orice ar fi s-ar bucura deoarece i-l oferi din suflet.
Cu impachetatul...la bijuterie sunt saculeti speciali pentru bijuterii sau cutiute si poti sa ii pui acolo (lantul, cerceii sau ce ii iei)
Succes!

| nadyank a răspuns:

Sau le poti pune intr-o caseta de bijuterii, unde le poate tine cand nu le poarta, alaturi de alte bijuterii :D http://www.argintarie.ro/Casete-de-bijuterii-c-363-s-price-sd-0-pg-1.html

| Missperfect a răspuns:

Salut! Foarte frumos din partea ta...pai cand cumperi bratara, lantul si cerceii poti sa ii spui domnului/doamnei de unde le cumperi sa ti le impacheteze pentru ca sunt cadou! adica doar nu ti le da asa trebuie sa iti dea o cutiuta dar daca nu iti da(ceea ce este de mirat)poti sa iei o plasuta cartonata mica adica foarte mica si sa pui o fonditza pe ea! Succes ar cam trebui sa iti dea ei ceva daca nu le spui tu!

| Stef126 explică:

(idei de genul asta daca* are cineva) big grin