| Unforiven a întrebat:

sad
Stiu ca ati mai intalnit sute de intrebari asemanatoare, si sper ca-mi veti raspunde. Uite numele meu e Cristina am 17 ani si iubesc un baiat de 4 ani jumate. Nu am avut parte de el decat foarte putin iar atunci el credeam ca eu stau de distractie cu el desi in sufleul meu purtam o dragoste profunda. Uite cum sta treaba el are prietena acum si nici nu vorbeste cu mine nu stiu de ce. Am fost aproape de a ma culca cu el, mi-a bagat doar degetul, dar ne-am oprit la timp. nu te poti numi c... daca o faci cu persoana pentru care ti-ai da viata nu? Am fost in despresie dupa ce s-a schimbat radical comportamentul lui fata de mine in timp ce la inceputul verii venea pe la mine zilnic, la sfarsit s-a rupt totul... apoi iar a revenit la mine. Iar de curand s-a cuplat cu o fosta prietena de-a mea. Ce sa fac? Nu-i pasa de mine insa eu il iubesc enorm.are si prietena dupa tot ce s-a intamplat intre noi nu-l mai pot uita.

Răspuns Câştigător
| Nextone a răspuns:

Foarte grea situatie, poate ca l-ai avut si nu l-ai stiut pretui sau el este putin cam nehotarat.Acum ca are prietena nu ar trebui sa te bagi dar daca tii neaparat poti vorbi cu el si sa ii zicic e simti, spune-i sa iti mea dea o sansa insa daca te refuza lasa-l in pace, daca se va desparti de respectiva fata va tine minte ce i-ai zis si se va intoarce la tine dacate iubeste desigur.Nu esti curva atata timp cat faci anumite lucruri intime si esti intr-o relatie, acum normal cu conditita sa nu ii schimbi ca pe sosete sau sa te culci cu el din prima zi(saptamana sau lunahee hee). Nu prea ai ce sa faci decat sa ii zici ce simti daca vrei, deci sa incerci sau sa il lasi in pace pana se va desparti de acea fata. Sper sa treci cu bine peste tot si stiu ca este intr-adevar foarte greu prin ce treci.BAFTAhappy

11 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Probabil cea mai comentata va fi faza cu degetul. Daca nu spuneai asta, erai putin diferita de restul plangacioaselor laughing

| Kylexy a răspuns:

Fii indiferenta cu el.

| Dєєค a răspuns:

Uite...am intalnit si eu genul asta de tipioh go on. Chiar daca nu suna placut, inca nu stiu ce vor:-s. Nu iti merita iubirea:*. Se vede ca el nu vrea decat distractie. Mai bine incearca sa te apropii de alt baiat[ normal, nu il vei uita pe acesta din prima] dar in timp sigur se va intampla:*

| Dolly_2615 a răspuns:

Tipu are patru ani:O:O:Orolling on the floor scuze dar se poate intelege gresit:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unu ca asta nu merita nimic scumpo daca va impacati si o sa tina intr-o zi te trzesti cu un alcolist langa tine care te bate si mai ai si un plod, atunici sa fi disperata! daca nu-i asa nu-i alcuva!

lasasal dra.cu de iubit, barbati sun multi, nu cate femei pe lume dar destui ca sa gasesti altu mai bun. ok mult noroc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dati foc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ca din cauza ca v-ati oprit a crezut ca tu nu tii la el
sau poate nu a tinut la tine
stiu ca ceea ceti voi spune va durea dar...nu cumva ai fost doar o aventura d o vara pentru el?
sper din tot sufletul sa ma insel crede-ma
incearca sa porti o discutie cu el foarte serioasa si sa ii spui ce simti iar daca nu va spune sa va impacati spune-i la sfarsit ca iti vei cauta pe altcineva si acela poate te a iubi mai mult ca el
cupleazate cu un prieten de-al lui si fal gelos
vezi cum reactioneaza
bafta!

| popalex199999 a răspuns:

4 ani sau 14 ani :O?

| TotiPentruUnuIuba a răspuns:

Mai e greu ...baietii vor altceva si dupa o relatie daca ma intelegi. Nu stiu daca tie o sa iti placa ce spun eu dar iti spun dupa parerea mea el a vrut de la tine altceva si cand a vazut ca tu nu vrei te-a parasit ...multi fac asa stai calma si gaseste.ti pe altcinevawinking :*

| Trista_Fetitza_1998 a răspuns:

Daca chiar vroia ceva cu tine si daca te iubea cu adevarat nu iti baga nici degetu astepta momentu potrivit pana isi dadea seama ca vrei si tu dar probabil tu nu ai stiut sa il pretuiesti cand l-ai avut si poate ai avut un comortament cu total diferit fata de el..iti zic sincer cu el nu mai ai nicio sansa poate asa o aventura dar o relatie serioasa nu
am fost si eu in situatia ta dar faza cu degetu nu laughing

| fetitacurespect a răspuns:

Daca te iubea nu s-ar fi combinat cu o prietena de a ta sau poate si tu ai fi facut la fel si o face doar din ambitie:X