| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.Iubesc un baiat iar in ultimul timp in cred ca si el ma place.Imi viziteaza profilul pe o retea de socializare ceea ce inainte nu facea deloc, ne sarutam la jocuri de genul "Adevar sau provocare" iar cand trebuie sa pupe pe cineva pe obraz imi spune " Nu fi geloasa ", uneori ma lasa sa ma joc in parul lui iar el se culca pe picioarele mele, dar tot cred ca mai tine la fosta iar fosta lui are un nou prieten iar eu vreau sa ii spun ca vreau sa fim mai mult decat prieteni doar ca mi-e teama pentru ca anul trecut am facut acest pas iar el mi-a spus ca nu simte nimic pentru mine, iar cand e si fosta prin preajma nu vorbeste deloc cu mine si am vazut in mobilul lui mesaje de la fosta cum el i-a propus intalnire sau mesaje gen " Sunt singur acasa, vino pana la mine " Au durut mult acele mesaje, deoarece eram in public cand le citeam si nu m-am putut abtine si am plecat iar prietena mea cea mai buna a venit dupa mine iar la o minuta a venit si el, apoi a doua zi m-a intrebat de ce sunt suparata si l-a intrebat si pe cel mai bun prieten acelasi lucru, nu stiu ce sa mai cred, il iubesc enorm iar in curand e sfarsitul verii si voi pleca din nou peste hotare.Cum sa trec peste acesta perioada nasoala? Dau funda + vot!

Răspuns Câştigător
| Daminenco_Elena_Roxana_1997 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa treci peste fiindca daca sa presupunem ca vei incepe o relatie cu el si apoi vei pleca iti va fi si mai greu. Pt ca am inteles ca vei pleca iar din tara. Insa daca tu consideri ca merita si ca se poate sa aveti o relatie la distanta parerea mea e ca trebuie sa vorbesti cu el. Sa il intrebi ce inseamna pentru el toate acele gesturi pentru ca pentru tine sunt semne de atractie. Si vei afla si parerea lui. Cel mai bine e sa incerci. Sa faci ce iti spune inima, cine stie, poate si el simte ceva pentru tine. :* Ai incredere in tine!

2 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Care retea? Facebook? :o

| Céline7 a răspuns (pentru Doηηa):

Nu,alta,o retea in care iti arata cine iti intra in vizita.