| Lollipoop a întrebat:

Stiu ca ce o sa scriu aici o sa fie ceva prostesc, dar credeti-ma ca sunt disperata. Am fost la prietenul meu acasa, pentru ca era ziua lui si pe la jumatate zilei dupa ce au plecat invitatii am ales sa mai raman putin la el. Dupa ce ne-am sarutat putin asa, ne-am pus in pat si ne-am dat doar cateva haine jos de pe noi, nu totu. eu mai aveam pantalonii scurti pe mine si maieul, in fine. El la un moment dat s-a dezbracat si intre timp s-a frecat de mine apoi am simtit ca si-a dat drumu dar pe langa zona mea intima. acum nu stiu daca a intrat ceva! mi-a fost rusine sa mai zic ceva! cand am ajuns acasa am facut un dus si n-am mai adormit. Stiu ca a fost o greseala... Mentionez ca eram in a4a zi de menstruatie si sunt virgina. Un sfat va rog ft mult! Ce ar trebui sa fac? Vreau sa mai zic, ca nu simt nimic. Nici o stare de rau. Nimic! Decat emotiile cand ma gandesc... Doamne fereste sa fiu insarcinata!

25 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Aveai pantalonii pe tine, plus un absorbant banuiesc(din moment ce zici ca erai in a4-a zi de menstruatie).
Prin urmare, e absolut imposibil sa fii insarcinata.

| Lollipoop explică (pentru DeeaMarry):

Da aveam dar... poate cumva s-a scurs prin zona aia. sad

| DeeaMarry a răspuns (pentru Lollipoop):

Greu de crezut ca in cazul in care ar fi ajuns pana la intrarea in vagin (desi nu prea cred) s-a mai scurs ceva si inauntru.
Mai erai si in zilele de menstruatie...

| Lollipoop explică (pentru DeeaMarry):

Cum as putea sa ma asigur ca sunt in regula?sad

| DeeaMarry a răspuns (pentru Lollipoop):

Facand teste de sarcina dupa ce trec 3 saptamani de la "incident".
Desi e absurd, va fi bine pentru linistea ta.
Lui nu i-ai spus despre teama ta? Ar fi bine sa ii spui.

| Lollipoop explică (pentru DeeaMarry):

Nu. nu i-am zis nimic, l-am mintit si mi-e frica, ca minciuna asta sa nu se intoarca impotriva mea cumva. :-s

| DeeaMarry a răspuns (pentru Lollipoop):

Minciunile se intorc intotdeauna impotriva celor ce le folosesc, mai devreme sau mai tarziu.
M-ai bine i-ai spus adevarul. Nu uita ca minciuna recunoscuta e pe jumatate iertata!

| Lollipoop explică (pentru DeeaMarry):

Mi-e frica de test. nu stiu ce sa fac si au trecut aproape 4 saptamani.mi-e tare frica si nu stiu. daca o sa merg la farmacie sa cer o sa ma cunoasca farmacista.Toti stiu ca faceam performanta si nu am treaba cu prostii d-astea! Si daca iese pozitiv ce fac?sad nu vreau sa afle mama.M-as nenorocii... nu stiu ce sa fac. ajutor va rog!sad

| DeeaMarry a răspuns (pentru Lollipoop):

E cam tarziu pentru regrete.
Trebuie sa inveti ca orice fapta aduce cu sine consecinte, de aceea e important sa GANDESTI FOARTE BINE inainte sa faci ceva sau inante sa te lasi convinsa de cineva sa faci un lucru.
Il poti ruga pe prietenul tau sa mearga sa cumpere un test de sarcina, doua, daca spui ca tie ti-e rusine.
Inca nu a iesit pozitiv, deci nu ai motive de ingrijorare.
Fa testele ca sa te linistesti!

| Alcyon a răspuns:

Am un sfat pentru tine: sa nu te-apuci de sex deocamdata, ca nu esti pregatita deloc. Daca faci caz de-atata lucru, nici nu vreau sa-mi inchipui ce-ai zice daca ti s-ar rupe prezervativul. N-ai cum sa ramai insarcinata, cu chilotii pe tine, ca spermatozoizii aia nu-s superman.

| Danysan a răspuns:

Eu cred ca ai facut o mare prostie! Intelege ca ce ai facut e destul de periculos -daca rameai si fara pantaloni aia scurti? Oricum ce vreau sa spun e ca daca ati inceput ceva macar sa fi facut-o pe bune.Era si ziua lui -cred ca era cel mai mare cadou pentru e l.Tu te-ai simti cum te-ai simtit dar ce zici de el? Iti spun eu ca l-a durut instalatia de i-a venit sa lesine -asa ca nu mai agita apele de acum in colo daca nu il lasi sa te penetreze-ar trebui sa stiti ca noi baietii mai bine facem altceva decat sa ne jucam de-a sexu!

| Cristiann25 a răspuns:

Hai ca m-ai facut sa rad.Cum sa ramai fetito insarcinata daca aveai pantaloni pe tine?

| Lollipoop explică (pentru Cristiann25):

Erau foarte scurti si s-a scurs pana prin zona aia!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca aveai pantaloni pe tine, e clar ca nu ai cum sa fii insarcinata, Insarcinata poti ramane in urma unui contact sexual neprotejat!
Doamne fereste ce te mai sperii!
Te pup!

| Lollipoop explică (pentru anonim_4396):

Am inteles ca poti ramane si fara sa fi dezvirginata!sad

| AikkoxD a răspuns (pentru Lollipoop):

Poţi rămâne fără să fii dezvirginată doar dacă îşi dă drumu' fix pe chestiuţă. Şi fără chiloţi sau alte haine. Din moment ce erai pe stop (când şansele de a rămâne însărcinată puţin ceva mai mici decât într-o zi normală), aveai şi chiloţi şi pantaloni şi presupun că şi el avea, cum mă să rămâi gravidă?

| Demonull a răspuns:

Daca aveai pantalonii pe tine, ce mai vrei? chiloti de tabla?
ce disperat si ala...laughing

| Laura927 a răspuns:

laughing spermatozoizii nu sunt Superman! Hai ca e tare! dar daca unul dintre ei era mai puternic?
Las-o nu intelege cine stie cati ani are si cine a profitat de ea sa se frece ca un catel de pantalonii ei.laughing laughing

| OlariuRox a răspuns:

Stai calma nu ai cum sa ramai insarcinata, aveai pantaloni pe tine.

| OodanteoO a răspuns:

Spermatozoizii au murit in secunda 2 ar fi trebuit sa fie in interiorul flaginului nu e nimic grav, ce nu inteleg este faptul ca l-ai lasat sa se frece de tine, adica totusi, nu esti o scnadura laughing

| FeriFerika a răspuns:

Nu raman insarcinate altele care te termini in ele si ramai u care aveai pantalonii pe tine laughing, nu e posibil asa cevawinking

| Lollipoop explică (pentru FeriFerika):

Nu erau cine stie ce pantaloni, erau scurti! si de 2 zile in coace mi-e rau, am fost cu gasca, am baut un suc si de atunci mi-e rau si mananc, cat 10 persoane.

| MicSiRau a răspuns:

Eu zic sa stai linistita, daca nu te-a penetrat si mai aveai si pantalonii pe tine 100% nu ai cum sa ramai insarcinata.

| Lollipoop explică (pentru MicSiRau):

Da dar poate s-o fi scurs cumva pe acolosad

| piedro a răspuns:

Daca esti inca virgina inseamna ca nu ai de ce sa-ti faci probleme.Dar nu se stie asa ca sfatul este sa mergi la un medic ginecolog sa-i explici care e problema nu sta pe ganduri ca nu stii ce urmari poate avea ezitarea!