| dayanalove12 a întrebat:

TPU! stiu ca v-am mai pus intrebarea asta, dar acum e mai rau.sincer,nu stiu ce sa mai spun sau ce sa mai fac.deci,problema cu varul lui s-a rezolvat, nu mai vorbesc cu el, nici el cu mine. dar nu stiu ce s-a intamplat cu el.de la un timp, cam de vreo o saptamana sau chiar doua se comporta foarte ciudat.nu mai stam absolut deloc impreuna.la tel nu vorbim, pe mess vorbim foarte putin, nici nu prea intra cateodata, la scoala nu stam aproape deloc, doar daca stam 2 min ca sa vorbim.cateodata sunt zile in care nici nu vorbim, la scoala trecem unul pe langa altul de parca am fi 2 straini. ce ar trebui sa fac? sa incep sa ma apropii de el? sa incerc sa vorbesc cu el sa vad ce se intampla? ce sa fac? va rog eu.cat mai multe raspunsuri. dau fundita si la fiecare raspuns vot.

Răspuns Câştigător
| SpecialGirl a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el, cel mai bine ar fi sa vorbiti personal.Intreaba`l dc se poarta asa ciudat.

3 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Formuleaza si sp din nou.nimeni nu cred ca iti tine minte tie intrebarile.asta in caz ca vrei rasp

| AuDCul0ri a răspuns:

Nu prea am inteles intrebarea tiei iti place de el sau doar vrei sa fiti prieteni?straight face

| AuDCul0ri a răspuns:

Am vazut ca mi'ai trimis un mesaj.Vb cu el si intreaba-l ce se intampla...Te mai iubeste sau nu? Spune-i sa iti raspunda sincer daca te mai iubeste sau nu.Nu cred ca asa ar trebui sa se comporte daca te'ar iubi, nu stiu ce sa zic vorbeste cu el si spune-i rasp sincer.Te pup succeswinking