| GeorgeiZo96 a întrebat:

Sufăr din dragoste sad, nu stiu ce sa mai fac sad, iubesc o fata foarte mult. Nu am iubit niciodată atât de mult asa cum o iubesc pe ea sad. Simt ca ea e perfecta sad... Dar nu stiu daca ea mă vrea :'(.

Răspuns Câştigător
| Psihedelic777 a răspuns:

Prietene...stiu prin ce treci.Si incearca sa te misti cat mai repede, nu mai astepta.Du-te si vorbeste cu ea, nu conteaza daca iti este rusine. Acuma nici nu stiu in ce relatii sunteti voi, dar oricum...cea mai buna solutie este sa comunici cu ea.Si orice ai face nu dispera.Pur si simplu vorbesti cu ea sa va vedeti sau cand o mai vezi si te bagi in vorba cu ea.Gasiti voi un subiect de discutie.Vezi cum reactioneaza, daca zambeste, daca se simte bine.Si in functie de asta, spune-i ca vrei sa mai vorbesti cu ea sau ca vrei sa va mai vedeti.Du-te acuma, pana nu e prea tarziu.Stai calm si linistit ca o sa iasa bine.Iti urez numai bine si multa baftahappy (sa imi spui cum a iesit te rog)

8 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca o vei intreba, totul se va narui, dar daca nu o vei intreba, sigur vei mai avea o speranta. Tu alegi!

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Taie-ti puI4, nu o meriti.
Lingau imputit, de aia nici nu te place vreo fata.

| Happyjump a răspuns:

Casca ochii, amice, treci la treaba, daca nu merge, gaseste pe altcineva

| Imstrong a răspuns:

Vorbeşte cu ea şi vezi.

| Floricikmov a răspuns:

Nua iai de unde sa stii daca nici macar nu i-ai spus. Nu te astepta sa iti spuna ea prima daca chiar te place pentru ca nu o s-o faca. Incearca incercarea moarte n-are. Si daca ii spui si daca nu tot asa vei fi. Succes!

| KinderRM a răspuns:

Salut!

Hai mă frate, trezeşte-te dracului odată şi o să vezi că nu este pentru tine şi chiar nu îşi are rostul. Cred că eşti un băiat bun, din punctul meu de vedere, nu are nevoie de tine. De fapt, dacă va decide dacă ' te vrea ', cum spui tu, doar te va folosi. Nimic mai mult. Spune-i ce simţi când ai ocazia şi vezi ce spune. Dacă tu o iubeşti doar după ce ai văzut-o de două-trei ori, aia nu mai este iubire. Dă mai multe detalii despre asta.

| chazz a răspuns (pentru KinderRM):

De unde stii ca tu ca il foloseste? A scris prea putin ca sa poti macar sa iti faci o parere.

| KinderRM a răspuns (pentru chazz):

E prea evident. Ce treabă ai tu oricum?