| andyutu23 a întrebat:

eu am iubit o fata si acum imi place de altcineva dar inca mai simt ceva pentru acea fata, ba chiar inca o mai iubesc nu o pot uita, dar ea m-a facut sa sufar si din asta nu o mai iubesc...imi zice-ti si mie ce sa fac, va rog!

Răspuns Câştigător
| Jake9237 a răspuns:

Tot ce trebuie sa faci este sa stai singur o perioada. Din 2 motive :
1.Nu te poti intoarce la fata care te-a facut sa suferi pentru ca e clar ca nu te mai iubeste!
2. Daca o sa fii cu fata care zici ca iti place acum, nu o sa poti sta cu ea deoarece o sa suferi din nou pentru ca o sa te gandesti la prima.
Mai asteapta ceva timp sa se linisteasca lucrurile, adica sa o uiti complet pe prima si dupa apuca-te de "agațat". Multa bafta!

| danifx2 a răspuns (pentru Jake9237):

Nici nu l-a iubit

| andyutu23 explică (pentru danifx2):

Nu m-a iubit dar macar e cea mai de treaba fata din lume, iar tu cel mai prost copil din lume!, asta e parcursul vietiilaughing

| ThisLife a răspuns (pentru danifx2):

Andyutu asa este danifx2 cand am zis ca are 10-11 ani am zis bine in fine, dani iar te bagi ma unde nu iti fierbe oala ce gati tai te bagi aiurea? inca nu ai disparut? si sa nu ne intalnim pe strada, ca vei ramana fara dinti si saraca ta mama, iti va plange de mila. Ciau!

11 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Pai ori o iubesti ori nu o iubesti?

| St3fU a răspuns:

Pai zic sa stai cu fata care iti place in prezent si s'o uiti pe fosta^^

| DeliaMarius a răspuns:

Daca iubesti inca acea fata, intoarce-te la ea.

| danifx2 a răspuns:

Ma deci el placea o fata ei nu ii placea de el l-a facut sa sufere
si acu ii place de alta
clar?

| andyutu23 explică (pentru danifx2):

Danifx2 nu te mai baga k te bat prin pc daca ma mai enervezi mult! du-te dracu si uita-te pe duck tv si nu te mai baga! la varsta ta + mintea ta nu pari un copil de 12 asa ca fa pasi si aruncate de pe bloc k omenirea nu are nevoie de prosti k tine!

| andyutu23 explică (pentru danifx2):

Danifx2 nu te mai baga k te bat prin pc daca ma mai enervezi mult! du-te dracu si uita-te pe duck tv si nu te mai baga! la varsta ta + mintea ta nu pari un copil de 12 asa ca fa pasi si aruncate de pe bloc k omenirea nu are nevoie de prosti k tine

| Lore14785 a răspuns:

Pai parca ziceai ca inca o mai iubesti apoi ca te-a facut sa suferi si ca nu o mai iubesti?!laughing hotaraste-te!

| jojolinaa a răspuns:

Cel care te face sa suferi niciodata nu te va iubi, ci isi va bate joc `~!