| Anonim0723 a întrebat:

(Sunt baiat)
Am si eu o intrebare: Daca sunt virgin si fac dragoste protejat, imi pierd virginitatea sau raman virgin?

Dau Funda!
P.S. Rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| RalucaScumpika a răspuns:

Buna, chiar daca o faci protejat iti vei pierde virginitatea

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul este si ramane sex, indiferent daca este intretinut cu sau fara un prezervativ montat pe penis.big grin

| mihai69 a răspuns:

Da. Și nu e cazul să întrebi același lucru de mai multe ori.

| CdeMetal a răspuns:

Păi tu ce crezi?

| reyandy45 a răspuns:

Cat timp nu isi da unul drumul in tine, esti virgin pana la moarte.