| lexony a întrebat:

am si eu o intrebare. daca esti virgin si faci pentru prima data sex 'protejat' inseamna ca iti pierzi virginitatea?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, bineinteles. Primul contact sexual te dezvirgineaza intotdeauna, indiferent daca este protejat sau nu.

| Ирина19 a răspuns:

Da,normal happy

| Kylexy a răspuns:

Virginitatea ti-o pierzi la primul contact sexual chiar daca esti baiat sau fata

| GyeBaek a răspuns:

Da tiai pierduto.

| AnnaS98 a răspuns:

Normal ca da!

| pwp a răspuns:

Da, ti-ai pierduto...

| crysty08 a răspuns:

Normallaughing)

| Andrada_5314 a răspuns:

Da! normal nu doar eu tragi la una laughing e logic

| raine a răspuns:

Chiar daca frenul (ata) nu s-a rupt, virgin nu mai esti...

| Dεεαღ a răspuns:

Dap logic oricum iti pierzi virginitatea si cu si fara tongue

| INeverStopLoving a răspuns:

Da logic. ca doar nu o faci cu aerul rolling on the floor

| Liviuuuuu a răspuns:

Da, normallaughing

| lexony explică:

Ba, nu mai raspundeti ca nu am pus eu intrebarea asta, mi-a ramas adresa logata p comp' la cineva, si boul ala a pus intrebarea.

| lexony explică:

Nu mai raspundeti maaaaaaa ca nu am pus eu intrebarea asta, mi-a ramas adresa logata p comp' la cineva, si boul ala a pus'o.

| zuzaa_7068 a răspuns:

Da si normal nu laughing adica laughing poti sa fii virgin si la a doua a treia laughing
da normalbig grin