| anonimulanonimus a întrebat:

Sunt baiat si am 13 ani. Pana acum eram innebunit de o fata care oricum nu vorbeam cu ea si ne ignoram. in schimb vorbeam mult cu prietena ei ca sa aflu de cui ii place fata dupa care eram innebunit. Dar vorbind cu prietena ei am inceput sa o cunosc foarte bine si am inceput sa o plac pe ea acum. Noi suntem buni prieteni. E normal sa imi placa de o fata la o varsta asa mica? Ce sa fac? Daca acea fata ma place? Repet. E normal sa imi placa de o fata la o varsta asa mica?

Răspuns Câştigător
| andreidenis1890 a răspuns:

Da e perfect normal esti in perioada puberatii, simti iubirea, trebuie sa faci doar ce simti daca iti place de ea incearca.

1 răspuns:
| corbulalbrosu a răspuns:

Sentimentele de dragoste si uneori si de iubire pot sa apara si sa se manifeste inca din perioada pubertatii. Deci da, se poate considera ca fiind un sentiment normal chiar si la varsta ta. big grin