| AkaneYuki a întrebat:

Acum cateva luni inceput sa imi placa de un tip. Nu stiu cum de am inceput sa il plac, pentru ca il cunosc de vreo doi ani si pana acum imi era destul de antipatic. Cumva am inceput sa vorbim prin mesaje. Prietena mea cea mai buna imi spunea ca ma place. In acel moment el avea o relatie de o luna. Peste o saptamana aflu de la niste prieteni ca el s-a despartit de ea.Peste vreo doua saptamani ne-am sarutat( asta a fost acum 3 saptamani). Dar, in schimb, acum nu mai vorbim la fel de mult. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pare a fii o realtie fara continuitate!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-l sa-si revina un pic dupa despartirea de fosta. Poate nu e pregatit inca de o noua relatie. Poti incerca doar sa-l saluti si sa-l intrebi ce mai face, daca e bine, si cam atat, deocamdata.In functie de raspunsurile lui, vei sti daca vrea si el ceva cu tine. Sper ca ti-am fost de ajutor.

| UserDeTpu a răspuns:

Da-i mesaj! Nu e ok sa traiesti pe ideea ca esti fata si nu dai mesaj, total gresit.