| twopeist15 a întrebat:

Sunt baiat si am 56 kg, 16 ani si 1.74 inaltime.De cateva zile fac sport.Fac de vreo 3-4 zile tractiuni la bara si flotari si alerg.Fac in jur de 40 de tractiuni si flotari in jur de 65 si alerg 8 km pe zi..Mananc bine, beau lapte si mananc produse din lapte si multe fructe..Beau foarte putin acidulat.Sucurii nu mai beau mai ales cola.Beau doar apa minerala si multa apa plata, in jur 4-5 litri pe zi de apa..Si mai beau si niste pastile care contin vitamine si alte cele.Ce credeti s-ar pune ceva masa musculara pe mine? Scuzati categoria dar e cea mai vizualizata.

2 răspunsuri:
| Black38 a răspuns:

O sa ai si muschii, dar si un corp frumos, daca tu poti face exercitiile acestea din primele zile o sa devii foarte puternic,

Răspuns utilizator avertizat