| anonim15803 a întrebat:

Buna TPU! Sunt considerat normal daca imi place atunci cand fac sex si partenerul/partenera urineaza pe mine? Sau eu pe ea/el. Sau este doar un fetish dubios de-al meu.

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu e un fetis dubios al tau, e doar un fetis, care, atat timp cat nu raneste pe nimeni nu deranjeaza.
De altfel din "dusul auriu" s-au facut averi, tu te plagi de un fetis?

| stef87 a răspuns:

Cel mai important e ca acel fetish sa fie comun cu al partenerei/ partenerului

| mihai69 a răspuns:

Majoritatea vor răspunde că nu.
Dar ce faci tu în casa ta, nu e treaba nimănui.

| VoidEternal a răspuns:

Cu siguranță e un fetish.

E normal să ai fetișuri?

More or less.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un fefish, se numește pissing, sau golden shower când e făcut un dus. Normal în contextul dat este relativ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Răducu Filipescu Năstase (aka "Felipe") likes this.

| gogugogugogu a răspuns:

Ultima varianta.

| SoniaMaer69 a răspuns:

In gura e si mai misto