| Mairead a întrebat:

am si eu o intrebare,ce a-ti face daca partenerul/partenera de viata, s-ar uita la filmulete porno pe internet? e ceva normal?

Răspuns Câştigător
| SentimentalConsil a răspuns:

este o iluzie optica, nu i de ce sa-ti faci griji, pace!

10 răspunsuri:
| SentimentalConsil a răspuns:

Ce sa fac? poate vrea sa afle noi pozitii pe care sa le puneti in practica impreuna

| drhotzu a răspuns:

Putina documentare nu strica niciodata, stii cum e mereu se descopera cate ceva in acest domeniu minunat urmat de toata planeta denumit sugestiv: PORNOGRAFIE!
si acum sincer vb pentru asta s-a inventat internetul din dorinta ascunsa a omului de a sharuii porno, spre ex: www vine de la world wide wanking!

| RetardedRacoons a răspuns:

E ceva normal, mai ales daca ne uitam impreuna :D
In alta ordine de idei, ewwwww, esti grasa :|

Răspuns utilizator avertizat
| Chrisa28 a răspuns:

Toti ar spune ca e normal, dar gandeste-te ca e ff grav! Pentru ca ei se alimenteaza cu imaginile acelea, si toata ziua se gandesc la ele tongue apoi uita sa respecte o fata, se gandeste doar la sex, si nu mai stiu ce inseamna sa iubeasca. ar fi cam multe chestii dar nu vreau sa scriu romane! citeste dp net despre pornografie, sa vezi cat de daunatoare e!