| B0rnC0nfuseed a întrebat:

Sunt cu un baiat de 5 luni se de curand ne'am certat iar ziua urmatoare a spus ca vrea sa luam o pauza,ne'am certat si impacat de multe ori. Dupa o saptamana l'am intrebat daca putem sa vorbim si el a zis ca da,i'am spus ca il iubesc enorm si ca imi este foarte dor de el,el nu a spus nimic si l'am sarutat,acesta nu m-a respins ba din potriva mi-a raspuns la sorut.A fost un sarut dulce si cu pasiunelaughing.S'a oprit dupa ceva timp, spunandu'mi ca nu e bine si ca nu stie ce simte si ce vrea de fapt, mi-a spus ca o sa se mai gandeasca.L'am intrebat peste 2 zile daca s-a mai gandit si a spus ca ar fi mai bine sa o terminam dar dupa a spus ca nu crede ca este ceea ce vrea sa faca cu adevarat.Il iubesc enorm si nu vreau sa'l pierd.Mentionez ca sunt in clasa cu el si imi este foarte greu sa'l vad in fiecare zi si sa ma abtin sa nu sar pe ellaughing.

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Buna pai fi mai indiferenta cu el, nu te mai uita intotdeauna la el fiind in aceeasi clasa, poate o vrea putina libertate si de aceea nu stie ce sa faca baiatul din cate ai scris tu vad ca tine la tine, dar ar trebui sa-i lasi un pic de spatiu! bafta

| B0rnC0nfuseed explică (pentru pisicutzamik):

Mersi de raspuns!:XDaca ai putea sa'mi lasi un id in privat sau aici ca sa putem vorbii mai multelove struckAsta daca vrei si nu te deranjeaza, desigur!puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Tmcn a răspuns:

Încă n-am înţeles caee e întrebarea.
Faptul că e indecis ar trebui să-ţi dea de gândit. Poate a intrervenit monotonia în relaţia voastră şi de asta e plictisit.
Oricum, dacă tu i-ai declarat că îl iubeşti şi el nu a răspuns la fel, şi tot a vrut să se încheie relaţia, chiar dacă nu e sigur, deja e clar că sentimentele lui nu mai sunt aceleaşi. Eu aş spune să nu te iei după reacţia lui din timpul sărutului, oamenii sărută şi fără să implice sentimente.

| B0rnC0nfuseed explică:

Mai mentionez si cabig grinupa ce l'am intrebat de ce nu este sigur pe decizia lui(sa incheiem relatia)Mi-a spus ca nu poate sa uite atat de usor o relatie ca a noastrastraight face