| stefinhaaa a întrebat:

Am o problema cu relatia mea, eu cu iubitul meu suntem de 11 luni, din care 2 luni am fost despartiti si ne'am impcat. Dupa ce ne'am impcat totul a fost frumos,el chiar s-a schimbat se comporta frumos,insa acum a inceput sa fie indiferent cu mine,nu ma suna,cand e plecat cu prietenii uita sa ma sune,imi inchide telefonul in nas. daca e ocupat imi zice sa'l las dracu in pace,imi raspunde la mesaje sec gen:da,aha,bine, cum spui tu, succes. De o saptamana ii spun sa ne vedem si nu ne'am vazut.Eu il sun tot timpul, ii vorbesc frumos chiar daca imi inchide telefonul, nu pot fii indiferenta cum e el.Cateodata isi cere scuze, zice ca a gresit, dar continua sa se comporte cum vrea el cu mine.Eu ii accept tot si nu ma supar ca il iubesc foarte mult.Nu inteleg de ce e asa..nu stiu ce sa mai fac,sa continui sa fiu eu cea care vorbeste frumos si el sa fie indiferent,sa nu'i pese, sa nu ne vedem, sa nu faca sacrificii sa ne vedem.Nu pot sa traiesc fara el.El m'a intrebat daca vreau sa mai fiu cu el si eu i'am spus ca da bineintles din moment ce il caut eu mereu,apoi l'am intrebat si eu daca vrea sa mai fie cu mine si a spus ca da.Ce sa inteleg din asta? Nu mai suport, ma consum imi fiecare zi, plang si lui nu'i pasa..Help me.

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Fara nici o suparare dar baiatul asta te trateaza ca pe un obiect oarecare, lasa-l ca nu e de tine

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

E bine sa plangi pana vei intelege ca intre dragoste si prostie este o mare diferenta si de asemenea trebuie sa mai intelegi ca o relatie care s-a consumat nu mai poate fi revitalizata.

| CosminC86 a răspuns:

Buna! De aici trag concluzie ca nu te iubeste. Eu intotdeauna gasesc timp pentru persoana iubita, indiferent ce as face.