| anonim_4396 a întrebat:

Sunt cu un baiat de un timp si pana acum ne intelegeam super bine! Nu ne certam deloc! Dar de un timp ne certam din ce in ce mai des. Ne-am despartit din cauza asta dar apoi ne-am impacat din nou! Tinem mult unul la celalalt dar nu ne intelegem si am ales sa ramanem impreuna si asa! Dar e aiurea! Avem zile cand ne certam si zile cand nu ne certam! Si pe el de un timp il cauta tot felul de fete si desi stiu ca el ma iubeste pe mine tot traiesc cu acea frica ca ma va lasa intr-o zi pentru altcineva! Nu ne putem despartii unul de altul, chiar ne iubim dar si impreuna ne e destul de greu! Ce sa fac? Cum sa remediez lucrurile!?!?

Răspuns Câştigător
| TheDarkestBeauty a răspuns:

Ai incredere in tine pentru inceput -.-
Crezi mereu ca te paraseste pentru ca nuai incredere in tine si nici in el dar daca o sa ocntinui sa traiesti cu impresia asta o sa te dai de gol involuntar si o sal indepartezi de tine

3 răspunsuri:
| Florenta16 a răspuns:

Nu va mai certati din lucruri marunte, ca nu cred ca la varsta noastra exista asa probleme mari incat sa ne faca asa rau, si nu stiu, stati si discutati despre ce va deranjeaza, spune-i de frica ta cum ca il cauta alte fete, si petreceti mai mult timp impreuna. Nu merita sa va certati daca va iubiti asa muult! Haideti fi-ti fericiti impreuna. Bafta!

| woazzix a răspuns:

Cati ani ai copila?

| Florinapopica a răspuns (pentru woazzix):

18 happy Nu ma consider copila la varsta asta