| anonim_4396 a întrebat:

sunt cu un tip care e mai mare ca mine cu 13 de ani si care are foarte multi bani happy eu sunt o fata normala nici bogata dar nici saraca... ideea e ca vine ziua lui si nu stiu ce sa-i cumpar.stiti voi. cei bogati isi permit orice... el e genul de om foarte bun care apreciaza orice gest micuthappy ce zici? ma ajuti sa-i gasesc un cadou super? :X ~~~funda~~~ mersi mult :*

3 răspunsuri:
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Woow! 13 ani diferenta.
Pai, nu stiu.
Un parfum, un tricou, o felicitatie, o sampanie, o ciocolata happy

| ProjectJackpot a răspuns:

Uita-te la filmul "Trust" si o sa intelegi mai bine cat de naiva esti, micuto. Tu ai vreo 15 ani, iar el 28, parintii tai stiu macar? Eu cred ca nu.

| Andreeyuk a răspuns:

Un ceas de firma smug