| Anonimus02 a întrebat:

Vineri e ziua unei prietene de-ale mele si eu nu stiu ce sa ii cumpar. E inalta, cam de 1.60 ( ceea ce e mult avand in vedere faptul ca e clasa a 6a) e finuta si se îmbracă foarte elegant. Ideea e ca la ziua mea ea mi-a adus un cadou foarte fain ( si scump) si m-as simti prost sa nu ii fac si eu acelasi gest. Are o personalitate jucăușă si copilareasca (in sens bun) si e foarte buna, delicata...etc. As vrea sa ii iau ceva care sa ii fie de folos. Haine cred ca o sa ii iau de la mine din oras ca s-a deschis un magazin nou si au haine wow.Ma gândeam la un lănțișor dar alta prietena i-a luat deja unul si ar fi penibil. Dati-mi idei va rog. Si nu chestii gen pusculita pentru ca a trecut de faza asta. Mersi

2 răspunsuri:
| vanilla80 a răspuns:

Dacă este stilată poți încerca cu un parfum de calitate happy, persoanele care sunt stilate iubesc parfumul în general

| Roxana17Andreea a răspuns:

Daca te pasioneaza, ii poti face ceva handmade (v-a aprecia mai mult decat un lucru scump), ori ii poti personaliza ceva ( un puzzle cu o poza cu voi, etc.). Ii poti lua un ceas, inel, bratara (daca spui ca lantisor i-a fost luat deja).