| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU sunt disperata
Povestea e cam lunga o sa o spun pe scurt
Deci conosc u mabaiat care e cu 4 ani mai mare ca mine
Nustiu ce sa fac

Deci noi 2 neam cunoscut prin varul lui care era cu un an mai mare ca mine si ieseam des la cafea cu el. Lui i-a placut de mine si ia cerut varului lui id meu si numarul de telefon am inceput sa vorbim prin mesaje etc ...etc
Din chesti am ajuns sa ma vad mai des cu el decat ma vedeam inainte cu varsu iar dupa mi-a spus pe id intr-o seara ca \ a inceput sa ma plac\ si sincer si mie imi place de el. Este singurul baiat care nu mi-l pot scoate din minte
Asa sa revin la subiesc vorbeam cu el mult la telefon pana noaptea tarziu cam 2 ore pe siara plus mult dimineata si in timpul zilei
Totul bine si frumos pana cand nu prea am mai vb la telefon si dupa o saptamana s-a combinat cu alta fata eu nu l-am mai sunat deoarece m-am suparat si i-am dat si ignor la id dar tot tin la el si nu stiu ce sa fac acum el s-a despartit de aia voi ce spuneti sa fac?thinking
crying

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ati vorbit prea mult,a ajuns sa te cunoasca mult prea bine si,acum,nu mai are curiozitati in ce te priveste.
Acum trebuie sa gasesti ce altceva ar putea sa-i starneasca iarasi curiozitatea,in privinta ta!
Nu stiu, sfatul meu este sa-l uiti, greu il recastigi de partea ta...

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

Probabil ca atunci a stat cu tine adica vorbea cu tine doar pana isi gasea o alta fata [adica te-a folosit]

| GlontulAreMereuDreptate a răspuns:

In acest caz e clar dar te`ai indragostit de cine nu trebuia...

| MissFashion a răspuns:

Teoretic nu eram impreuna

| alina_7780 a răspuns:

Ce iti spune inima sa faci?