| FaraNume67 a întrebat:

este vorba despre o fata cu care am fost impreuna vreao 2 saptamini chestia e ca nu eu am vrut sa ma conbin cu ea ci ea cu mine pina la urma am zis de ce nu? In alea 2 saptamini ne vedeam foarte rar desi vorbeam la telefon mereu... o invitam pe la mine ma refuza crying cind ieseam prin oras stateam 20 de minute apoi zicea ca trebuie sa plece. Toti prieteni ei i zicea sa se desparta de mine ca eu doar imi bat joc de ea. Apoi am aflat asa mai in gluma mai in serios ca vrea sa ne despartim, intr-o zi ma plimbam prin oras m-a vazut si s-a ascuns de mine. am intrebat-o de ce si a zis ca nu m-a vazut. de atuncea nu am mai sunat-o au trecut 2 saptamini dar nici ea pe mine credeti ca mai simte ceva? Daca o vad pe strada nici nu stiu ce sa fac sa o ignor sau sa ma bag cu ea in seama.

P.S. Arata foarte bine la corp :X ma innebunit.

Răspuns Câştigător
| ShadowGhost a răspuns:

Hey buna.Parerea mea este sa o lasi si sa cauti alta.Sunt o tona de fete care arata bine, dar stai! Daca te uiti doar cum arata fizic, mai bine schimba-ti optiunilewinking.SI eu cred ca te-a cam uitat din ce spui acumhappyE clar ca nu vroia o relatie cu tine. Poti sa o ignori incontinuare, si sa iti vezi de drum.Bafta:*winking

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i si ei ultima prte cu fizicul si apoi s-a zis cu tinelaughing
nu cred ca te mai place poate te-a placut doar la inceput dar dupa ce a vazut cum este cu tine poat enu avea aceeasi parere, ce simti trebuie sa-i spui ei nu noua

| ONElena11 a răspuns:

Las-o in pace. Si-a dat seama ca esti un prost.

| deny2002 a răspuns:

Pai,este cam decizia ta cum vrei. Daca tie chiar iti place de ea de ce nu ati continua relatia.Si daca te uiti cum arata, atunci mai bine sa vezi cum este prinauntru.Si eu cred ca nu mai simte nimic pentru tine si-a batut doar joc de tine.Eu zic s-o ignori si daca se va baga si cu tine in seama atunci poate ai mai vorbi cu ea ca-sa o conosti mai bine.

| nessayaR a răspuns:

L-a cum sa purtat cu tine nu inteleg de ce ai mai cauta-o, doar pentru ca arata bine la corp si te-a innebunit. Eu zic sa o uiti si sa iti vezi mai departe de viata. Cred ca nu trebuia sa accepti sa fii cu ea pana nu incepeai sa o cunosti mai bine sa vezi ce fel de persoana este. Acum vezi si tu, si-a batut joc de tine.