| Beatricee98 a întrebat:

Sunt fata si am 17 ani. Ideea este urmatoarea: eu si iubitul meu ne dorim amandoi la fel de mult sa facem dragoste, doar ca problema este la mine. Eu n-am mai facut asa ceva niciodata, cu toate ca am incercat cu el de cateva ori dar n-am putut merge pana la capat din cauza durerii. Asa ca fetelor, va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi, totusi ce as putea face sa suport si sa scap de "povara" asta laughing?. Dau si fundita, pup.

Răspuns Câştigător
| RaissaM a răspuns:

Suporta! Stai tu deasupra, asa o sa controlezi tu mai bine durerea. o sa te doara pana o sa te obisnuiesti. daca nu esti dispusa sa suporti acea durere nu o sa scapi niciodata de ea. O accepti de 2 3 ori si dupa aia gata.

3 răspunsuri:
| Aylee a răspuns:

Ideea e ca trebuie sa suporti durerea... este o bucata de piele care se rupe, deci nu cred ca este vreo metoda de a scapa fara durere.

| epurasu a răspuns:

De ce sa scapi? acea este o onoare! Tu esti aceea care alegi sa scapi happy sau nu!

| Emilian65 a răspuns:

Daca amandoi doriti sa faceti sex, cine va implidica? Teama de durere? Aceasta durere o vei avea la inceput cateva secunde si apoi aceasta durere se va transforma intr-o placere deosebita pe care vei vrea sa o ai tot timpul.