| AnonymGirl2017 a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat de un an si ceva si azi a venit la mine acasa ( parintii erau plecati pentru o zi ) In timp ce stateam pe pat gandindu-ma el m-a intrebat daca poate sa ma vada dezbracata, eu rusinata am zis nu, dar el a insistat pana l-am lasat. M-am dezbracat si m-am asezat la loc. La inceput se juca intruna cu sanii mei ( care-s destul de mari ) L-am lasat sa se joace pentru ca eu cred ca suntem impreuna de mult timp si deja a devenit ceva normal. Apoi a inceput sa coboare jos de tot ( in acelasi timp se descheia la blugi ) L-am intrebat speriata ce vrea sa faca si el mi-a zis ca e surpriza. Atunci si-a bagat penisul adanc in vaginul meu si a inceput sa ma f*ta ( scuzati expresia ) i-am zis sa termine dar o facea mai tare. Am vrut sa-i scot eu penisul cu mana dar ma apucat si m-a tinut tare ca sa nu scap eu am inceput sa plang

9 răspunsuri:
| Vvistula a răspuns:

Sex surpriza!

| Violleta2022 a răspuns:

Spune-le parintilor si raportati Politiei. Este viol si trebuie raportat in primele 24 de ore, ca sa se constate violarea.

| AnonymGirl2017 explică (pentru Violleta2022):

Dar nu prea vreau sa-i fac probleme, inca mai simt ceva pentru. el...

| AnonymGirl2017 explică (pentru Violleta2022):

Plus de asta, am 19 ani...

| Violleta2022 a răspuns (pentru AnonymGirl2017):

Atunci nu am ce-ti face, ai fost violata pentru ca l-ai provocat, debracandu-te si lasandu-l sa te atinga.
In cazul asta, poti sa-l dai in judecata ca te-a violat, dar ramane sa convingi juriul ca a fost viol, in situatia in care tu ai fost cea care l-a provocat!

| Violleta2022 a răspuns (pentru AnonymGirl2017):

Atunci propune-i sa va casatoriti si vezi ce intentii are!
Daca intentia lui a fost sa te aiba sexual sau are sentimente pentru tine.

| Ionut_Marian_1991 a răspuns:

E viol...Asa de scarna ami e de baieti ce fac asa ceva...

| grubyyy a răspuns:

De ce ai inceput sa plangi? nu vroiai sa faci te simti violata? daca ai acceptat sa te dezbraci trebuia sa te gandesti nu nu vrea doar sa se uite la sanii tai big grin sa incins omul trebuie sa vezi ce faci cu el ori asta este si esti cu el mai departe ori rupi orice legatura cu el depinde de tine.big grin

| dasha0003 a răspuns:

Fake sau viol :3