| Tiberiu567362 a întrebat:

Buna TPU
Sunt in clasa a 8-a
Am nevoie de putin ajutor
Cum flirtezi cu o fata fara sa pari ciudat/pervers?
Plac o colega foarte mult
Ne intelegem bine dar ea nu stie ca o plac.
As vrea sa ies din vestitul friendzone
PS
As avea nevoie de sfaturi mai mult despre cum sa vorbesc cu ea prin mesaje, la scoala nu pot sa,, fac vreo miscare" pentru ca sta mereu cu o colega care face glume proaste.

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Daca vrei ca ea sa te placa trebuie sa te imbraci altfel, aranjezi parul, sa iti schimbi frizura sa-i atragi atentia. Apoi sa aflii ce pasiuni are si sa te faci interesat de ceea ce ii place si ei, trebuie sa te porti normal, sa nu razi in hohote din orice, sa te bagi cu ea in seama si sa purtati discutii despre scoala, pasiuni, orice. Vorbeste cu ea si pe mess si propune-i sa iesiti undeva ca sa va cunoasteti mai bine asta daca nu o va face ea inainte. Apoi gaseste un moment potrivit si spune-i ce simti pentru ea. Bafta!

1 răspuns:
| Xelon a răspuns:

Ii scrii pe Facebook si o rogi sa vina cu tine la un suc, daca accepta toata lumea fericita daca te refuza nu este nimic, mai sunt fete.