| anonim_4396 a întrebat:

sunt in clasa cu baiatul pe care il plac. vreau sa stiu daca ma place pe mine sau pe alta fata. fata aceea este sefa clasei nostre. baiatul pe care il plac a suparat-o pe sefa clasei ca a fost rau sa batut cu alti colegi si a facut-o isterica pe sefa clasei. de martisor i-a adus un martisor diferit de celelalte. i-a adus un set cu lant bratara si cercei. vreau sa stiu daca ma place pe mine sau pe ea. sau i-a adus acest martisor ca sa-l ierte? el se uita in ore mult al mine, ma apara cand ma cearta profii, zambeste cand vorbim, sta pe langa mine, si m-a intrebat daca plac pe cineva din clasa. vreau sa stiu pe cine place pa mine sau pe sefa clasei? dau funda.

Răspuns Câştigător
| oanaade a răspuns:

Sigur te palce pe tine, ei i-a dat un martisor mai diferit sa il ierte, crede-ma pe tine te placekiss

3 răspunsuri:
| KaRa23S a răspuns:

Asta o stii u cel mai bine ar nu vrei sa crezi in ceea ce-ti spune intelectu. Dupa cum ai zis se pare ca u crezi ca te place si cam asa reiesa din pov ta. Totul e posibil.

| Hirom a răspuns:

Dupa tot ce ai zis acolo sunt sanse sa te placa pe tine dar nu-s 100% sigur dar tu cred ca ai fi favorita lui. succes la cucerit big grin fundita?

| Annutsa a răspuns:

Buna!
Este clar ca pe tine te place, dupa gesturi. Dar poate are o mica afectiune si pentru acea fata, daca ei i-a adus acel set si tie nu. Oricum, in masura de 99% sunt sigura ca tu esti favorita lui, succes! :*