| OverlordPC a întrebat:

Hey...Am 13 ani si la mine la scoala sefa clasei a organizat o tombola..in care colegi luau un bile la nimereala cu numele unei persoane(din clasa) si dupa vineri(azi) trebuia sa-i aduca un cadou de Craciun.
Si eu am picat sa-i aduc unei fete...
Noi pana acum nu prea ne vorbeam.
Asa ca azi i-am aduz un cadou(o cutie de bomboane) si i-am spus "Craciun Fericit" si ea mi-a multumit...iar dupa ce i l-am dat mie mi se parea ca tot se uita la mine in ore.
Credeti ca ma place? (sincereu nu o plac in sensul "ala"..doar vreau sa stiu)

FUNDA!

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O cutie de bomboane nu face minumi

| corbulalbrosu a răspuns:

Alunga gandurile acestea aberante, s-e uita la tine datorita faptului ca i-ai cumparat acel cadou si prin acele priviri iti transmitea de fapt multumire.

| Criminal2 a răspuns:

Poate ai surprins-o si cred ca se uita la tine pentru ca i-a placut cadoul tau, si te-a vazut cu alti ochi, putin probabil sa te placa flirteaza cu ea poate-ti dai seama.