| Zzoomless7 a întrebat:

Buna TPU.
sunt in clasa cu o fata de varsta mea(14 ani) si nu stiu cum sa o intreb daca ma iubeste sau daca simte ceva cu adevarat pentru mine.
As intreba`o daca ar vrea sa fie cu mine dar...
Daca m`ar refuza... si ar spune la toti din clasa " x, vezi ca X m`a intrebat daca vreau sa fiu cu el"
si toti ar incepe sa rada de mine
ce as putea face? DAU FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| LifeInColors a răspuns:

Daca crezi ca te place, ai putea-o invita undeva sa ieshitzi numai voi 2, la o plimbare si sa o intrebi daca vrea sa fiti impreuna, insa daca nu estisigur ca te place, ar trebui sa te apropii de ea. Sa ii faci complimente, sa ii zambesti, sa glumesticu ea, sa ii dai de inteles ceea ce simti. De asemenea, zic eu ca pe mess ai avea mai mult curaj sa vorbesticu ea si sa ii devii mai apropiat. Mult succes:* funda?

4 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Incearca sa va imprieteniti happy
apoi oo intrebi pur si simplu tongue
Atentie! cand o intrebi trebuie sa fiti singuri happy
chiar daca te va refuza o va face din rusine nu inseamna neaparat ca nu te place

| LifeInColors a răspuns:

In felu asta ( daca i-ai deveni prieten mai apropiat), chiar daca nu simte nimic pentru tine, nu va striga in gura mare ca ai intrebat-o daca vrea sa fie cu tine.

| DamiPapucii a răspuns:

Incerci sa ii devii prieten si poate de la prieteni o sa ajungeti mai multt decat prieteni

| Adicteddd a răspuns:

Buna in primul rand o sa incerc sa iti dau un sfat, adica o sa incerca:
-in primul rand uitate la asta si daca te va emotiona si te va uimi trimiteil si acelei fete de care ii plc, ca iti dai seama ca daca tie care esti baiat te-a emotionat dar pe ea cred ca se ma inmuie si va ramane uimita(sa speram
-dupa intreab-o cum i s-a parut si spune-i ca nu i-ai trimis degeaba acest video ci ca sa specifici ca iti plc de ea
-dar si eu ii v aplc de tine poate poti avea un rasp pozitiv si chiar o viitoare prietene(iubita)
-uitate! http://www.youtube.com/watch?v=9UkoqLWhz7Q&feature=related