| never_2397 a întrebat:

Nu mai inteleg ce simte pentru mine, ma iubeste sau ce simte cu adevarat? Spune ca ma iubeste si ca nu vrea sa ne despartim, dar parca tot timpul ma minte, nu stiu de ce am senzatia asta.

4 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Singura solutie ar fi sa discuti deschis cu el.Altfel nu veti lamuri nimic.Vei trai, s-ar putea, mereu cu aceste intrebari care te framanta.Curaj, vorbeste-iwinking

identitate
| identitate a răspuns:

Pentru ca asta e preocuparea ta.Alta ocupatie nu ai? In loc sa te intrebi toata ziua mai bine bucura-te de momentele petrecute impreuna.In iubire si dragoste nu pierde cine ofera mai mult ci cine sta si cantareste si se intreaba cat primeste si pentru cat timp.

| luna_1817 a răspuns:

Atunci pune-l la incercari.care mai de care...si atunci ai sa vezi daca te iubeste asa cum a spus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg nici eu.Ptr ce atitea asigurari daca n-ar fi "nimic"?