| KenTzuLeTz a întrebat:

Buna,TPU
Sunt indragostit de o fata de la mine din clasa,dar n-am tupeu sa-i spun ce simt pentru ea,deoarece imi e frica pentru ca sunt cam timid, nu prea vb cu fetele, sunte genul de baiat de gasca (sunt timid)nu stiu ce sa fac va rog asjutati-ma
Dau funda+vothappy a si am 14 ani 1.60 ma consider glumet si dragut

Răspuns Câştigător
| Kirsten a răspuns:

Pai daca sinteti colegi poate incerci sa te imprietenesti mai mult cu ea, cu timpul ea te va cunoaste mult mai bine si va avea o oare care simpatie fata de tine... nu ai mentionat daca sinteti prieteni ft buni, dar daca nu sinteti incearca mai intii sa fii cel mai bun prieten al ei poarta-te frumos, ofera-i atentie si totul va fi fine! Eu sunt fata si ma gindesc ce-mi place mie sa faca un baiat ca sa ma cucereasca ca apoi, daca ii vei trage atentia iti va fi mai usor sa-i spui, sau la urma urmei ea singura isi va da seama, doar se cunoaste

1 răspuns:
| BSwwatch a răspuns:

Vad ca intr-o oare care masura ai incredere in tine,asta-i bine, in prima faza nu-i spune ca te-ai indragostit de ea, incearca sa-I propui o plimbare in doi, daca acepta acesta-i semn ca te place, apoi vezi cum decurge treaba si ii spui ce simti pentru ea!