| catalin88_7777 a întrebat:

Buna TPU:Sunt indragostit de o fata mai mare ca mine cu 5 ani si nu stiu cum sa fac sa o agat, ea inca nu stie ca imi place de ea, va rog un raspuns sad

7 răspunsuri:
| Dizzydizz a răspuns:

E greu ca baiat.sa fii mai mik.stii u fetele se uita dimpotriva la aia mai mari.pm
chiar daca ew sunt cu un baiat mai mik decat mine cu 2 ani, simt ca nu ne potrivim...
poti incerk daca esti timid sa faci rost de nr ei de tel, un id ceva.sau o simpla invitatie secreta la un cafdebar.

| BlueHusky a răspuns:

Bafta ce pot sa zic, prima relatie a mea a fost cu o fata cu 5-6 ani mai mare decat mine si nu prea a depins de mine la inceput, daca ii place de tine e "ok" daca "nu" o sa ai muuullllt de munca si asta o sa implice s-a cam faci ceea ce face ea (si aici ma refer la a sta cu ea si implicit cu prieteii ei) sa ai ce vorbi cu ea si eventual sa poti gasi solutii la problemele cu care probabil inca nu esti familiarizat... de fapt prolemele tale pot incepe dupa ce esti cu ea.Btw cati ani ai? Good luck

| DorelSudoru a răspuns:

Nu o sa reusestItongue Depinde trebuia sa precizezi varsta ta si varsta ei daca tu 18-9 si ea 23-24 nu prea cred...decaat daca ea 40 si tu 35 xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am 18 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing))))))))) looool.imagineazati ca esti cls 6 si ai 13 ani si te place una care e de cls 1 si are 7 ani.u ce ai simti pentru ea?

| 1Many a răspuns:

Spune-i, daca iti este frica de refuz nu ii mai spune dar nu cred ca mai ai varsta sa ii spui la un prieten sa se duca la ea sa o intrebe : "Vrei sa fii cu prietenul meu?"

| Dumitru_4879 a răspuns:

NU face prostia si nu ii spune nimic ca ai sa ai raspuns negativ mai mult ca precis,. Diferenta de virsta este prea mare intre voi, poti sa incerci sa o ei cu incetisorul(Daca nu are prieten), ea sa inteleaga cu timpul ca o iubesti sincer... Cum as face eu?, i-as propune o intilnire sau doua sau trei, daca vad ca nu ma accepta cedez, sa te bagi in suflet la om tot nu-i bine. Si in plus am 23 de ani pentru-u mine o fata de 28 de ani nu este o problema pentru a o cucerihappy